Насловна / Фото/Видео / Арт и дизајн (фото) / „Причина“ на Филип Фидановски во МКЦ

„Причина“ на Филип Фидановски во МКЦ

Од најновата изложба на Филип Фидановски, „Причина„  во Младинскиот културен центар – МКЦ, отворена на 2 април.

IMG_20180402_212753

IMG_20180402_210705

IMG_20180402_212630

IMG_20180402_211118

IMG_20180402_211250

IMG_20180402_210910

IMG_20180402_212113

IMG_20180402_213104

IMG_20180402_212329

IMG_20180402_211804

IMG_20180402_211935

фото: Киро ПОПОВ

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top