Насловна / Ентериери / Оригинални закачалки направени од кожа

Оригинални закачалки направени од кожа

zakacalki od koza_2
Шведската дизајнерка Mathilda Clahr креирала оригинални закачалки кои освојуваат со својот дизајн и практичност. Направени од кожа во црна, кафеава и други неутрални бои, овие закачалки може да се постават каде било и да се користат во разни намери.

Можат да се сместат во ходник како закачалки за јакни и палта и за други модни додатоци како марами или ремени, а можат да се стават и над бирото за да служат како држачи на списанија или други материјали. Визуелно одлично функционираат доколку се поставени и вклопени во еден минималистички уреден ентериер. 

zakacalki od koza_4 zakacalki od koza_3 zakacalki od koza_1

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top