Насловна / Вести / Tool Pen mini, елегантен и моќен повеќенаменски инструмент (ВИДЕО)

Tool Pen mini, елегантен и моќен повеќенаменски инструмент (ВИДЕО)

Tool Pen mini е елегантен и моќен повеќенаменски инструмент, кој наликува на молив за инженери, а кој дава флексибилност на заменлив шрафцигер, овозможувајќи лесно да се заменат сечилата слично како замена на полнење на пенкало.

1

2

Tool Pen mini поддржува „прецизни делови“, овозможувајќи да се поправаат различна електроника и други мали предмети како што се конзоли за игри, лаптопи, таблет компјутери, мобилни телефони, очила, рачни часовници, играчки, музичка опрема, апарати, далечински управувачи , итн.

Лесниот и пренослив уред е исклучително практичен, за да можете лесно да го носите со себе додека сте во движење.

„Моливот“ е од алуминиум, а деловите од челик. Секој сет вклучува 22 дела и кутија за нив. Достапен е во три бои: црна, сребрена и златна, а чини 85 долари на попуст.

5

4

3

6

Испрати коментар

Scroll To Top