Насловна / Вести / Париски резиденции со прекрасни панорамски погледи

Париски резиденции со прекрасни панорамски погледи

Иако Париската модна недела е близу до својот крај, многумина во овој период се во потрага по романтични сместувања, коишто овие модни денови, на гостите ќе им ги направи уште повпечатлив престојот во француската метропола. Тоа особено важи за оние сместувања кои ги имаат најубавите градски панорами. А дали има подобар начин за уживање во овој најромантичен град, особено ноќе, од балкони и тераси од највисоките катови на згради во центарот на градот. париз (8)

Издвојуваме некои од најубавите париски резиденции со романтични ентериери, кралски спални соби и, се разбира, со спектакуларни погледи на градот за вечно сеќавање.париз (9) париз (10) париз (7) париз (6) париз (5) париз (4) париз (3) париз (2) париз (1)

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top