Насловна / Архитектура / Нов број на списанието Architectum на Wienerberger

Нов број на списанието Architectum на Wienerberger

Новиот број на списанието Architectum на Wienerberger е достапен за он лајн симнување. Бројот е посветен на овогодинешниот конкурс за Brick Award и во него можете да најдете се` за наградените проекти. Линк до списанието.

1 (3)

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top