Насловна / Вести / И ова е Скопје…сообраќаен хаос

И ова е Скопје…сообраќаен хаос

Утрово во Скопје поради лажна дојава за бомба во автобусите се случи хаос на улиците, вистински сообраќаен колапс.

IMG_20221018_161314_resize

IMG_20221018_161347_resize

IMG_20221018_161425_resize

IMG_20221018_161711_resize

IMG_20221018_161743_resize

IMG_20221018_161633

IMG_20221018_161519

фото: КИРО ПОПОВ

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top