Насловна / Вести / И ова е Скопје: Честитки од Порта 3 за европската титула на РК „Вардар“

И ова е Скопје: Честитки од Порта 3 за европската титула на РК „Вардар“

Низ објективот на нашиот фоторепортер пренесуваме дел од атмосферата во Скопје при пречекот на ракометарите на Вардар. Редакција Порта 3 се приклучува на честитиките до ракометарите за освојувањето на европската титула.

IMG_20190605_074731

IMG_20190604_003617

IMG_20190603_225918

IMG_20190603_230005

IMG_20190603_225932

IMG_20190604_003847

IMG_20190604_003737

IMG_20190603_225752

IMG_20190603_225815

IMG_20190605_074711

Фото: Киро ПОПОВ

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top