Насловна / Вести / Утре на Градежен факултет промоција на дипломирани и магистрирани студенти

Утре на Градежен факултет промоција на дипломирани и магистрирани студенти

Утре, 19.06.2024 година, со почеток во 11:00 часот во амфитеатарот на Градежниот факултет, Скопје ќе се одржи промоција на дипломирани и магистрирани студенти.

 

Испрати коментар

Scroll To Top