Насловна / Архитектура / Претседателот на ААМ со поддршка за независните листи, последна можност да се победи кичот

Претседателот на ААМ со поддршка за независните листи, последна можност да се победи кичот

Претседателот на Асоцијацијата на архитекти на Македонија – ААМ, Мишко Ралев со поддршката за Независни За Карпош – За Заштита На Карпош, даде поддршка на граѓанското самоорганизрање, активистите и на независните листи.

mm

 

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top