Насловна / Вести / Нов продажен салон на Електрометал

Нов продажен салон на Електрометал

Електрометал денес отвори нов продажен салон во населбата Карпош 3 во Скопје. Продажниот салон претставува центар каде што можат да се најдат голем број производи неопходни за вашиот дом.

20180530114928_4H5A0884

IMG_20180530_124530_540

20180530114149_4H5A0844

20180530114728_4H5A0882

20180530114521_4H5A0871

20180530114510_4H5A0869

20180530114130_4H5A0840

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top