Насловна / Вести / И ова е Скопје…1 мај, протест на ССНМ

И ова е Скопје…1 мај, протест на ССНМ

Работниците бараат пристојни услови за работа и пристојна плата.

20180501111137_4H5A5693

20180501105523_4H5A5650

20180501112958_4H5A5765

20180501114722_4H5A5807

20180501115201_4H5A5844

20180501115044_4H5A5826

20180501100302_IMG_6220

20180501111213_4H5A5700 (1)

 

20180501105618_IMG_6317

20180501105631_IMG_6324

20180501111447_4H5A5711

20180501120116_4H5A5894

20180501120132_4H5A5905

20180501120514_4H5A5930

20180501102935_4H5A5604

фото: Киро ПОПОВ

 

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top