Насловна / Вести / Ѓоко Трајчевски е нов директор на ГТЦ

Ѓоко Трајчевски е нов директор на ГТЦ

Ѓоко Трајчевски е именуван за нов директор на Градскиот трговски центар Скопје и доаѓа на оваа функција на местото на Аго Абазовски.

гтц

Трајчевски е дипломиран инженер и пред да стане директор, 18 години бил раководител на одделот за одржување на ГТЦ.

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top