Насловна / Вести / Саем за роботика и нови технологии во февруари во Љубљана

Саем за роботика и нови технологии во февруари во Љубљана

Саемот за роботика и нови технологии, под името  IFAM, INTRONIKA, ROBOTICS & ICT4Industry 2019,  или  SMART INDUSTRY ќе се одржи во Љубљана од 12ти до 14ти февруари 2019. Се очекува присуство на елитата од процесната идустрија, роботиката, електроникат и другите нови технологии карактеристични за индустриското производство.  Како и во претходните години, саемот ќе се одржи на Gospodarskom razstavišču  (Dunajska cesta 18). Повеќе информации во врска со содржините и регистрацијата можете да најдете на следниот линк: www.icm.si.

ifam1

ifam2

ifam3

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top