Насловна / Вести / Оглас за вработување „Контролор на квалитет“

Оглас за вработување „Контролор на квалитет“

German Drawings вработува „Контролор на квалитет“ со завршено образование или од областа на архитектурата, дизајн на ентериер, техничко цртање или слични квалификации.oglas-gd

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top