Насловна / Вести / И ова е Скопје…пандемиско лето 2020

И ова е Скопје…пандемиско лето 2020

И ова скопско лето на фотографии потсетува на другите лета- вообичаено, но расположението се разликува

4H5A4565_resize 4H5A4567_resize 4H5A4599_resize 4H5A4592_resize 4H5A4608_resize 4H5A4621_resize 4H5A4637_resize

ФОТО: КИРО ПОПОВ

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top