Насловна / Арт и дизајн / CUTTERI, MUTE, PÖYTÄ13 и TUOLI13 од JUHO PYKÄLÄINEN

CUTTERI, MUTE, PÖYTÄ13 и TUOLI13 од JUHO PYKÄLÄINEN

cutteri_mute_poyta13_tuoli13_juho_pykalainen
„Дизајн инспириран од нордиската природа и начин на живот. Ова хоби стана пасија за мене последниве години. Се трудам да го искористам слободното време за цртање и изработка на овие дизајни.“ – Juho Pykäläinen.

 


Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top