Насловна / Вести / Прослава по повод 21 година од ТЕРМО СИСТЕМ

Прослава по повод 21 година од ТЕРМО СИСТЕМ

По повод 21 година од ТЕРМО СИСТЕМ, роденденска забава, исполнета со богата музичка програма, вкусна храна и пијалоци. Забавата ќе се одржи на 9. мај (четврток) со почеток во 10:00 часот со презентации во нашите простории на улица „Скупи“ бр. 47 Скопје, а потоа во 16:00 часот роденденска забава.

Испрати коментар

Scroll To Top