Насловна / Архитектура / Програма на БИМАС

Програма на БИМАС

Програма на 19. Бинале на македонската архитектура – БИМАС, Баукултур кое во организација на Асоцијацијата на архитекти на Македонија – ААМ ќе се одржи од 13 до 27 септември 2018 година.

BIMAS 2018 - Programa

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top