Насловна / Вести / Магловита „идила“ во Скопје (фото)

Магловита „идила“ во Скопје (фото)

И ова е Скопје. Низ објективот на нашиот фоторепортер ви ја пренесуваме магловитата „идила“ во Скопје.

4H5A8018

4H5A7780

4H5A7779

4H5A7776

4H5A7781

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top