Насловна / Вести / Дали би поддржале забрана за употреба на пластични кеси?

Дали би поддржале забрана за употреба на пластични кеси?

Ве молиме одговорете на прашањето за јануарскиот #Екометар преку поставениот линк

#Дома #ДобродојдовтеДома #ИКС

линк:

 Дали би поддржале забрана за употреба на пластични ќеси во малопродажба?

кеса_resize

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top