Насловна / Вести / Утре на седница ќе се одлучува за конкурсот за „Треска“

Утре на седница ќе се одлучува за конкурсот за „Треска“

Продолжение на седницата на која ќе се одлучува за конкурс за локацијата „Треска“ е закажана за утре, вторник, со почеток во 16 часот.
Седницата е отворена за сите граѓани и ќе се одржува повторно во салата на Совет на Општина Центар.
Во прилог е и формулар за интерес за присуство на седница за заинтересирани граѓани.

sovet_resize

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top