Насловна / Вести / Нов коридор со мост на Вардар во населба Аеродром

Нов коридор со мост на Вардар во населба Аеродром

 

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top