Насловна / Вести / Розевата боја во сите нијанси во новата колекција на H&M Home

Розевата боја во сите нијанси во новата колекција на H&M Home

Ако сте обожаватели на меки пинк и розови нијанси, тогаш дефинитивно ќе ви се допадне трендот што го претстави H&M Home оваа година. Како тие ги гледаат ентериерите во новата година, јасно нè известуваат со новата колекција која ги комбинира сите нијанси на розевата боја, без разлика дали станува збор за специфични парчиња мебел или декоративни детали за домот. хм дома (9)

Тие посочуваат дека споменатите нијанси најдобро се совпаѓаат во комбинација со бели, светли тонови или пак со мермер, и дека таквата сценографија во ентериерот е софистицирана, смирувачка, но и суптилно раскошна.хм дома (8) хм дома (7) хм дома (6) хм дома (5) хм дома (4) хм дома (3) хм дома (2) хм дома (1)

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top