Насловна / Архитектура / Населба Водно – продажба на станови и гаражи на улица „Славејко Арсов“ во Скопје

Населба Водно – продажба на станови и гаражи на улица „Славејко Арсов“ во Скопје

stanovi-za-prodavanje_1

Во објект на улица „Славејко Арсов“ бр. 148, Скопје, се продаваат станови и гаражи со атрактивна цена:

Стан од 60 м2 со една спална;

Стан од 78 м2 со две спални;

Стан од 89 м2 со две спални.

.stanovi-za-prodavanje_5

stanovi-za-prodavanje_3

Паркинг места од 12 м2 во заедничка подрумска паркинг гаража.

stanovi-za-prodavanje_4

Становите се веднаш вселиви со имотен лист.

Ориентација на становите е север – југ. Контакт лице: Перо 071/255 225

unnamed (3) unnamed (6)

unnamed (2)

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top