Насловна / Вести / Со точак за клима – видео за подобар живот во Скопје

Со точак за клима – видео за подобар живот во Скопје

Скопје е поубавo на точак. Скопјани сакаат да возат велосипед, а Скопје може повеќе за граѓаните. Документарен филм за радоста и предизвикот на возење велосипед во Скопје и желбата за посветла иднина.

 

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top