Насловна / Арт и дизајн / Дали се овие најубавите торти што некогаш сте ги виделе?

Дали се овие најубавите торти што некогаш сте ги виделе?

Денес, сé поголем број на слаткарници одлучуваат за нетрадиционален дизајн на нивните слатки. Иако вкусот е без сомнение најважен, понекогаш презентацијата е одлучувачки фактор за купување. За тоа биле свесни и луѓето кои стојат зад рускиот бренд Tortik Annushka, кои ги освоија социјалните мрежи. Брендот е основан во 2009 година, и се опишува како експертски тим на обожаватели на слатки и дизајн.руски торти (1)

Нивните торти се направени од природни материјали со највисок квалитет и луѓето од таму постојано повторуваат не прават компромиси кога се во прашање вкусовите и текстурата. А за таквиот став, доволно е да се погледне било која од нивните креации. Тие изгледаат толку неверојатно убави и секако е невозможно да не бидат подеднакво вкусни.руски торти (17)

Ако нарачате торта од нив, ќе ги земат во предвид сите ваши желби и сугестии, и како резултат ќе добиете вистинско уметничко дело кое ќе ги изненади и најпребирливите. Овој бренд, исто така, поради големиот интерес за нивните торти започна и сопствена слаткарска школа.руски торти (16) руски торти (15) руски торти (14) руски торти (13) руски торти (12) руски торти (11) руски торти (10) руски торти (9) руски торти (8) руски торти (7) руски торти (6) руски торти (5) руски торти (4) руски торти (3) руски торти (2)

Еден коментар

  1. prekrasni umetnichki dela

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top