Насловна / Вести / Кревети на спрат – детско катче со многу фантазија

Кревети на спрат – детско катче со многу фантазија

Во детските соби, особено оние помалите, кревети на спрат се вечно ентериерно решение и секогаш можат да се видат интересни модели.

Покрај тоа што се добро решение за да се добие повеќе простор во собата, тие се и несицрпен извор на инспирација. А што е најважно на децата секогаш им се интересни, едноставно ги обожуваат и тие се нивно царство. Дизајнот на овие кревети може да биде тематски одреден или акцентот да се стави на што подобро вклопување во просторот.

4_resize 6_resize 7_resize 8_resize 9_resize 10_resize 11_resize 13_resize 14_resize 15_resize 16_resize 17_resize 18_resize 19_resize 20_resize 21_resize 22_resize 3_resize 5_resize

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top