Насловна / Ентериери / Уникатни ѕидни часовници – вистински украс за ентериерот

Уникатни ѕидни часовници – вистински украс за ентериерот

Кога станува збор за уредување на ентериерите, часовниците се вистински украс во домот.

Сега не морате повеќе да ги нарачувате он-лајн или да ги набавувате специјално на некој од светските саеми.

Од неодамна кај нас е отворено студиото OnTime, специјализирано за дизајн, изработка и продажба на ѕидни часовници, како и застапник на реномираниот шпански бренд за ѕидни часовници Nomon.

И на фотографии се прекрасни, но да ги погледнете „во живо“ – сигурни сме дека ќе ве воодушеват.

Направивме мала селекција на нашите омилени модели, а останатите може да ги погледнете на нивната Фејсбук страница, или на веб страната.

Освен што би ги сакале за себе, одлични се и за подарок!

unikatni-zidni-casovnici-vistinski-ukras-na-enterierot-7 unikatni-zidni-casovnici-vistinski-ukras-na-enterierot-5 unikatni-zidni-casovnici-vistinski-ukras-na-enterierot-4 unikatni-zidni-casovnici-vistinski-ukras-na-enterierot-3 unikatni-zidni-casovnici-vistinski-ukras-na-enterierot-2

Еден коментар

  1. Lidija Kolevska

    Butterfly casovnikot kolku e

Испрати коментар

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top